Historia z WOS

historia i spoleczenstwo swpr

Historia z WOS

HISTORIA z wiedzą o społeczeństwie (nowość)

Międzykierunkowe studia powołane dla kształcenia przyszłych nauczycieli historii i wiedzy o społeczeństwie w szkole podstawowej i szkołach ponadpodstawowych.

Adresowane są do absolwentów kierunków humanistycznych lub społecznych różnych typów szkół wyższych, posiadających co najmniej stopień licencjata i chętnych do poszerzenia i pogłębienia wiedzy w proponowanych kierunkach oraz zdobycia uprawnień do nauczania obu przedmiotów w szkole.

W toku studiów studenci realizują ujednolicony program studiów podyplomowych w zakresie Historii i Wiedzy o społeczeństwie. Studia trwają trzy semestry.

Warunkiem przyjęcia na studia jest ukończenie wyższych studiów w zakresie nauk humanistycznych lub społecznych (posiadanie co najmniej stopnia licencjata).

• Uczestnictwo w zajęciach
  • Uzyskanie pozytywnych ocen z egzaminów i zaliczeń
  • Pozytywna ocena praktyk pedagogicznych
  • Praktyczny egzamin końcowy w formie ustnej
  • Wniesienie wszystkich wymaganych opłat

ZAPISY:

kwestionariusz
  • po zakwalifikowaniu, dostarczenie dokumentów – według informacji podanych w zakładce: http://www.swpr.edu.pl/informacje/

Opłatę wpisową i opłaty za studia należy wnosić na konto: Szkoła Wyższa Przymierza Rodzin w Warszawie 93160011270003012283881001; Fortis Bank Polska SA; [z dopiskiem: Historia z wos]

Koszt studiów to 1800 PLN za semestr.