Aktualności rekrutacji

Rozpoczęliśmy rekrutację na rok akademicki 2017/2018 na semestr zimowy

Zgłoszenia wraz z dokumentacją prosimy kierować na adres: swpr@swpr.pl

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą studiów podyplomowych

oraz studiów licencjackich !

Rekrutacja na studia podyplomowe Pomocy Psychologicznej i Socjoterapii została przedłużona do 15 listopada 2017 r.

Zapraszamy!!

W dniu 15 września 2017 r zostały podjęte następujące decyzje:

1. O uruchomieniu w roku akademickim 2017/2018 studiów podyplomowych Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna
  2. O uruchomieniu w roku akademickim 2017/2018 studiów podyplomowych Pedagogika specjalna
  3. O przedłużeniu rekrutacji na powyższe oraz inne kierunki studiów do dnia 30 września 2017 r.

Ponadto zostaną uruchomione:

1. Studia licencjackie niestacjonarne kierunek Pedagogika
  2. Studia podyplomowe Historia
  3. Studia podyplomowe Wiedza o Społeczeństwie
  4. Studia podyplomowe Historia + Wiedza o Społeczeństwie
  5. Studia podyplomowe Pedagogika Montessori Edukacja Elementarna (dwu i trzysemestralne)
  6. Studia podyplomowe Specjalista Terapii Uzależnień

Miło nam poinformować, że studia podyplomowe „Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z elementami terapii pedagogicznej” cieszą się niesłabnącą popularnością i w roku akademickim 2016/2017 utworzone zostały 4  grupy.

W roku akademickim 2016/2017 zostaną uruchomione również:

• Pedagogika Montessori. Edukacja przedszkolna – 2 semestry [PM 1]
  • Pedagogika Montessori. Edukacja elementarna – 3 semestry [PMEE]